Bowling Pub

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Klubowa część większego obiektu rozrywkowo-restauracyjnego, łącząca sportowe i barowe klimaty z nowoczesnością i najwyższą jakością wykonania. To, co liczy się tutaj najbardziej, to świetna rozrywka w doskonałym towarzystwie.

O to drugie trzeba raczej postarać się własnymi siłami, a zabawę zagwarantuje to, co giżycki Bowling Pub ma na stanie. Zgodnie z nazwą, główną rolę odgrywają tutaj tory do kręgli amerykańskich - łącznie cztery, każdy kompleksowo wyposażony, zautomatyzowany i z kilkoma wersjami podświetlenia - np. z mniej lub bardziej wyeksponowanymi liniami i śladami, przydatnymi dla początkujących graczy. Przy jednym stanowisku może rywalizować maksymalnie 8 osób. Przyjacielskie zmagania można przenieść na jeden z trzech pełnowymiarowych stołów bilardowych. Naturalnie nie brakuje parkietu do tańca oraz stosownie zaopatrzonego w rozmaite napitki baru.

W tym samym lokalu działają jeszcze stylowa restauracja oraz elegancka sala bankietowo-konferencyjna.

Cennik

Gra w kręgle:

  • od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele - 35 zł/h
  • w piątki i soboty - 35 zł/h do godziny 16:00, 40 zł/h po 16:00

Gra w bilarda - 15 zł/h

Mini przewodnik

Świetne miejsce na spędzenie miłego, towarzyskiego wieczoru. Na wiele różnych, zawsze przyjemnych sposobów. Rzecz jasna najistotniejszą atrakcją Bowling Pubu jest kręgielnia. Tworzą ją 4 nowoczesne tory, z automatycznymi podajnikami, elektronicznymi tablicami wyników i innymi udogodnieniami. Równie dobrze można zrelaksować się w tańcu, przy bilardzie lub barze.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja