Iceboard, snowkiting, bojery

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Giżycko uważane jest za jedno z najlepszych miejsc w Polsce do uprawiania zimowej odmiany windsurfingu czyli iceboardu, zimowej odmiany kitesurfingu czyli snowkitingu oraz latania na bojerach czyli dwuosobowych, wyposażonych w płozy ślizgach, w których pędnikiem jest żagiel.

Skute lodem Jezioro Niegocin staje się wówczas fantastyczną areną dla lotów miłośników zimowych Mazur.

Profesjonalne szkolenia oraz możliwość wypożyczenia sprzętu iceboardowego i snowkitingowego organizuje w mieście sklep i wypożyczalnia (ul. Nadbrzeżna 15),a w okolicach miasta szkoła Mazur-Wind (ul. Klonowa 19) w Wilkasach i Gospoda Pod Czarnym Łabędziem (ul. Mazurska 98) w Rydzewie.

Ta ostania urządza także szkolenia w zakresie bojerów, podobnie jak w Giżycku Biuro Usług Turystycznych (ul. Konarskiego 1/1),Szkoła Sportów Wodnych i Ekstremalnych (ul. Kilińskiego 14) oraz Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych (ul. Moniuszki 24).

Mini przewodnik

Szereg zimowych sportów wodnych, uprawianych na skutych lodem akwenach. Tym samym Mazury w całkowicie naturalny sposób stały się ważnym ośrodkiem tych dyscyplin w Europie. Warunki pod lodowe wersje wind- i kitesurfingu oraz dynamicznego żeglarstwa będą pasować zarówno początkującym (wypożyczalnie i instruktorzy),jak i doświadczonym (zawody międzynarodowe).


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja