Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Giżycka do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Giżycka, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Giżycku z pewnością potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:44:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 12:57

W naszym pensjonacie używamy tego programu i jesteśmy zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, a najbardziej komunikator, którego nie widzieliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się od ręki, więc wszystko odbywa się naprawdę bez zarzutu.

Bałtyk Resort
25.11.2015 12:59

NFhotel bardzo się u nas sprawdza. Pracujemy na nim już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to jak do tej pory jeden z najbardziej funkcjonalnych programów na jakich pracowaliśmy. Jest łatwy i darmowy, ma wiele ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której także zdecydowaliśmy się korzystać. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz